Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Порядковий номер податкової накладної і розрахунку коригування в грудневому реєстрі: проставляємо правильно

3 грудня 2014, 12:51
359
0
Реклама

Постачальник вказує порядковий номер податкової накладної і розрахунку коригування в графі 3 розділи I реєстру виданих і отриманих податкових накладних (далі - реєстр), а покупець - в графі 4 розділи II реєстру.

Порядковий номер податкової накладної містить тільки числові значення (не повинен містити букв або інших символів) і складається з трьох частин:

• у першій частині (до знаків дробу) проставляється порядковий номер;

• у другій частині (між знаками дробу) проставляється код виду діяльності, що передбачає спеціальний режим оподаткування;

• у третій частині (після знаків дробу) проставляється числовий номер філії або структурного підрозділу.

Якщо платник податків знаходиться на загальному режимі оподаткування, то в другій частині порядкового номера податкової накладної (між знаками дробу) код діяльності не заповнюється.

Якщо порядковий номер, вказаний в першій частині,, або числовий номер відособленого підрозділу, вказаного в третій частині порядкового номера податкової накладної, мають меншу кількість знаків, чим кількість відведених для цього осередків, такі номери вирівнюються по правій межі поля, а інші осередки не заповнюються.

У осередках порядкового номера податкової накладної, які не заповнюються, нулі, прочерки і інші знаки або символи не проставляються.

При складанні податкової невигідно або розрахунку коригування відособленим підрозділом (на загальному режимі ПДВ) в графі 3 розділи I і II графі 4 розділи II реєстру вказується порядковий номер, вказаний в такій податковій накладній або розрахунку коригування, без вказівки пропусків, які відповідають незаповненим осередкам частин такого номера.

Про це повідомляє ГФСУ в Тернопільській області.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини