Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Перетворення підприємств - тема номера "БУХГАЛТЕР&ЗАКОН" № 52

29 грудня 2014, 09:00
271
0
Реклама

Бажання зайнятися видом діяльності, дозволеним тільки акціонерним товариствам, або, скажімо, збільшення кількості учасників, коли організаційно-правова форма ТОВ виявляється вже неефективною або навіть неможливою через вимоги законодавства (у ТОВ не може бути більше 100 учасників), може змусити ТОВ перетворитися на АТ.

І навпаки - надмірний тягар різноманітних додаткових зобов'язань, що покладаються на АТ і яких немає у підприємств іншої організаційно-правової форми, часто стає причиною "перевтілення" в ТОВ. Одним словом, стимули і мотиви можуть бути різними. Але якщо вже доля підвела до цього рішення, важливо усе зробити правильно.

Як правильно прийняти рішення і здійснити процедуру перетворення читайте в матеріалах "Перетворення підприємства : приймаємо рішення" і "Перетворення підприємства : здійснюємо процедуру".

Про особливості віддзеркалення операцій перетворення АТ в ТОВ полягає в обліку акцій, які обмінюються на долі в новому підприємстві піде мова в статті "Перетворення АТ в ТОВ : особливості обліку".

Облік операцій, пов'язаних з перетворенням ТОВ в ЧП, зазвичай не викликає складнощів. Проте є моменти, на які необхідно звернути увагу. Про них - в матеріалі "Перетворення ТОВ в ЧП: податковий і бухгалтерський облік".

Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН (№ 52, грудень 2014). Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини