Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Горячие темы
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
5
7
8
10
11
12
14
15
17
18
21
22
23
24
26
28
29
31

Свежие новости и аналитика каждый день в вашем почтовом ящике
Мы хотим стать лучше для вас
Оставьте отзыв о сайте

Національна бухгалтерська премія року від ЛІГА:ЗАКОН

05.07.2016 15:39
53
В избранное

Для створення літнього святкового настрою та з нагоди Дня бухгалтера компанія ЛІГА:ЗАКОН спільно з Федерацією професійних бухгалтерів та аудиторів України оголошують Національну бухгалтерську премію року. Ідея участі полягає у творчому конкурсі креативних есе на тему "Якби я був #Міністр фінансів…".

До участі запрошується кожен практикуючий бухгалтер, економіст, фінансист, а також студенти за профілем та викладачі - всі, хто розуміється на бухгалтерській справі та має бажання розбавити спекотні робочі липневі будні гумором, оптимізмом та азартом.

"Дуже ймовірно, що переможе той, хто напише найнестандартніше есе. Тому в такій серйозній, відповідальній справі, як бухгалтерський та податковий облік, легше досягти кар'єрного зростання саме творчому бухгалтеру з почуттям гумору", - висловлюють свою думку поважні члени журі.

Оголошення та нагородження переможців Креативної Премії відбудеться на святковому заході 15 липня у CHAMBER PLAZA.

У програмі на Вас очікують: огляд актуальних змін податкового законодавства та питання піврічної звітності від експертів ЛІГА:ЗАКОН Юрія Циганка та Галини Зубар; майбутнє бухгалтерії, обліку та аудиту від керуючого партнера компанії Juscutum Audit Сергія Поліщука; майстер-клас "Час сильних особистостей" від мотиваційного спікера та сертифікованого коуча Ксенії Тейлор; музичний виступ, урочиста церемонія нагородження, святковий коктейль і неформальне спілкування.

На святковий захід запрошуються всі учасники конкурсу, які надішлють своє есе до 10 липня 2016 року на електронну адресу pr@ligazakon.ua, а також користувачі продуктів компанії ЛІГА:ЗАКОН (детальніше про умови конкурсу на сайті)

На переможця конкурсу очікує головний приз - незабутня подорож до Парижа, найромантичнішого міста у світі, від туристичної компанії "Феєрія" - генерального партнера конкурсу.

Крім того, переможці конкурсу отримають у подарунок підключення до нової cloud-платформи LIGA:ZAKON та інші цінні призи.

Проект організовується за підтримки Міністерства фінансів України, Торгово-промислової палати України та Національного банку України.

Ставтесь до всього з гумором, святкуйте кожен день, і нехай звіти зачекають!

Генеральний партнер конкурсу - туристична компанія "Феєрія".

Генеральний ТВ-партнер - телеканал UBR.

Головний інформаційний партнер - ІА "ЛІГАБізнесІнформ".

Інформаційний партнер - інтернет-видання "Обозреватель".

Інтернет-партнер - портал Finance.UA.

Партнер - Juscutum Audit.

Новая платформа от ЛИГА:ЗАКОН: бланки и шаблоны договоров, формирование отчетности, бухгалтерский и налоговый учет, законодательство и многое другое, что необходимо для работы бухгалтера!

Попробовать бесплатно

Купить

0
53
В избранное

Свежие новости и аналитика каждый день в вашем почтовом ящике
Чат
0
0
0
0
0Авторизуйтесь, чтобы написать в чат.
Для вызова онлайн-помощника нажмите кнопку