Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Горячие темы
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
5
7
8
10
11
12
14
15
17
18
21
22
23
24
26
28
29
31

Свежие новости и аналитика каждый день в вашем почтовом ящике
Мы хотим стать лучше для вас
Оставьте отзыв о сайте

Отримайте повний доступ до платформи LIGA:ZAKON

22.07.2016 17:45
58
В избранное

Шановний клієнте!

Чи хотіли б Ви виконувати свою роботу швидше? А щоб інструменти для роботи були дієвішими? Було б Вам зручно працювати в хмарі з планшета чи смартфона, не «прив'язуючись» до робочого місця?

Ми пропонуємо протестувати cloud-рішення, яке Вам дасть змогу працювати ефективніше та зручніше, - Інформаційно-правову і комунікаційну платформу LIGA:ZAKON.

Отримайте на 3 дні повний доступ до Платформи та інтегрованих в неї продуктів. Дізнайтесь останні правові новини та протестуйте в роботі всі модулі для ключових спеціалістів компанії.

Ознайомтеся з останніми випусками електронних видань БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, ЮРИСТ&ЗАКОН і Вісник МСФЗ (в Україні) та перегляньте архіви за 2 роки.

Першими оцініть швидкість пошуку, зручність опрацювання й аналізу судових рішень із системою VERDICTUM, яку зовсім нещодавно було інтегровано в Платформу.

Заповніть заявку на сторінці акції та починайте тестувати Платформу LIGA:ZAKON!

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ДОСТУП

Протестуйте Платформу, скористайтеся спеціальною пропозицією для її придбання та беріть участь у розіграші трьох сертифікатів на політ на повітряній кулі на двох!

Будьте ближче до хмар!

Якщо у Вас виникли запитання чи уточнення, будь ласка, зв'яжіться з нами за тел.: (044) 538 01 02 або 0 800 21 01 02, чи пишіть на e-mail: sales@ligazakon.ua.

0
58
В избранное

Свежие новости и аналитика каждый день в вашем почтовом ящике
Чат
0
0
0
0
0Авторизуйтесь, чтобы написать в чат.
Для вызова онлайн-помощника нажмите кнопку