Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Горячие темы
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
1
2
3
5
7
8
10
11
12
14
15
17
18
21
22
23
24
26
28
29
31

Свежие новости и аналитика каждый день в вашем почтовом ящике
Мы хотим стать лучше для вас
Оставьте отзыв о сайте

Вітаємо із 25-ю річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України!

23.08.2016 14:30
72
В избранное

25-та річниця Незалежності України є особливою датою не тільки для нашої країни, а й для компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Дорослішаючи разом з Україною, упродовж 25-ти років з моменту створення, ЛІГА:ЗАКОН допомагає розбудовувати нашу нову реальність. Країна створювала закони для людей та бізнесу, державні та громадські інститути, писала нові правила життя. Глибоко і ретельно відслідковуючи «дихання» правового поля країни, систематизуючи законодавчу базу, інформуючи та роз'яснюючи правила гри для громадян і підприємств, ЛІГА:ЗАКОН зробила свій внесок у творення правової держави, становлення незалежності та утвердження суверенітету.

Сьогодні ЛІГА:ЗАКОН, як і наша країна, відчуває себе на початку нового великого творчого шляху. Реалізуючи свою головну місію, - робити все для розвитку бізнесу та суспільства, - наша компанія прагне дати поштовх для усвідомлення всіма українцями вибору майбутнього. Впевнені, що спільна мрія всіх українців - суверенна, благополучна і справедлива країна! Ми щиро віримо, що наша спільна успішна нова історія лише починається!

Компанія ЛІГА:ЗАКОН вітає всіх українців з Днем Прапора та Днем Незалежності! Нехай наше небо буде мирним та завжди майорить прапор свободи!

0
72
В избранное

Свежие новости и аналитика каждый день в вашем почтовом ящике
Чат
0
0
0
0
0Авторизуйтесь, чтобы написать в чат.
Для вызова онлайн-помощника нажмите кнопку