Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Горячие темы
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
1
2
3
5
7
8
10
11
12
14
15
17
18
21
22
23
24
26
28
29
31

Свежие новости и аналитика каждый день в вашем почтовом ящике
Мы хотим стать лучше для вас
Оставьте отзыв о сайте

Штрафні санкції за податкові порушення — тема номера БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 26–27

26.06.2017 11:00
273
В избранное

В умовах сьогодення не порушувати податкове законодавство доволі складно. Як і стосовно будь-яких порушень, за податкові огріхи передбачена відповідальність, про яку необхідно знати. У статті «Штрафні санкції за податкові порушення: загальні правила застосування» видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 26-27 ітиметься про загальні принципи накладення штрафів за податкові порушення.

Продовжуючи тему застосування штрафних санкцій за податкові порушення, у матеріалі «Штрафні санкції за податкові порушення: реєстраційні й облікові дані» ми детально розглянемо штрафи, що накладаються за порушення порядку реєстрації в податкових органах і надання інформації про фізичних осіб - платників податків.

Порядок накладення штрафів за порушення, пов'язані з ненаданням податкової звітності, недотриманням правил «самоуточнення» і зберігання документів розглянуто в матеріалі «Штрафні санкції за порушення подання податкової звітності».

Помилки, пов'язані із зазначенням недостовірних даних у податковій звітності та порушенням порядку сплати податків, на практиці трапляються найчастіше. Особливості застосування штрафних санкцій за ці порушення викладені в статті «Штрафні санкції за порушення розрахунку та сплати податкових зобов'язань».

Процедура накладення штрафів за порушення реєстрації податкових накладних змінилася з 01.01.2017 р Причому нові штрафні норми сформульовані далеко не ідеально, що призводить до різночитань на практиці. У статті «Штрафні санкції за порушення строків реєстрації податкових накладних» БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 26-27 розповість про загальні штрафи, які застосовуються за порушення строків реєстрації податкових накладних (не за результатами перевірки, яка проводиться на прохання покупця).

Як відомо, покупець може подати скаргу на продавця за порушення, допущені в зазначенні обов'язкових реквізитів податкової накладної чи за їх нереєстрацію в ЄРПН. За результатами такої скарги виноситься податкове повідомлення-рішення про накладення штрафних санкцій. Порядок застосування таких санкцій розглянуто в статті «Штрафи за порушення реєстрації податкових накладних, що накладаються за результатами перевірок».

Акцизний податок з обсягів перевищення пального - мабуть, один із найскладніших в адмініструванні. Відповідальність за допущені порушення за цим податком вельми серйозна, і нещодавно податківці роз'яснили особливості накладення «акцизних» штрафів. Про це й мовитиметься в статті «Штрафи за порушення реєстрації акцизних накладних».

З розрахунком «податкової» пені доводиться стикатися багатьом платникам. Через низку причин не порушити податкове законодавство неабияк складно, а при самоуточненні чи донарахуванні платежів контролюючими органами нараховується пеня. Про особливості її розрахунку читайте в статті «Пеня за порушення податкового законодавства: процедура розрахунку».

0
273
В избранное

Свежие новости и аналитика каждый день в вашем почтовом ящике
Чат
0
0
0
0
0Авторизуйтесь, чтобы написать в чат.
Для вызова онлайн-помощника нажмите кнопку