Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Горячие темы
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
5
7
8
10
11
12
14
15
17
18
21
22
23
24
26
28
29
31

Свежие новости и аналитика каждый день в вашем почтовом ящике
Мы хотим стать лучше для вас
Оставьте отзыв о сайте

«REPORT: безпечне подання бухгалтерської звітності»: онлайн-конференція від ЛІГА:ЗАКОН

06.07.2017 09:05
78
В избранное

У четвер, 06 липня, об 11:00 ЛІГА:ЗАКОН проведе онлайн-конференцію на тему «REPORT: безпечне подання бухгалтерської звітності».

Компанія ЛІГА:ЗАКОН, яка вже більше 25 років працює на ринку програмних продуктів для бізнесу, зібрала весь багаж досвіду і знань про електронну звітність та оголосила про запуск нового продукту для бухгалтерів - REPORT. За допомогою REPORT можна формувати звітність згідно актуальним вимогам Державної фіскальної служби України, накладати цифровий підпис і відправляти її по інтернету у будь-який час.

Після того як вся країна зазнала хакерських атак ЛІГА:ЗАКОН прийняла оперативне рішення надати власний сервіс для здачі бухгалтерської звітності безкоштовно.

06 липня експерти ЛІГА:ЗАКОН розкажуть про онлайн-сервіс здачі податкової звітності REPORT та про основні його переваги. Наприклад, за допомогою даного продукту можна подавати інформацію за 5 платниками податків у рамках одного доступу.

Ставте питання, які Вас цікавлять, а ЛІГА:ЗАКОН дасть на них відповідь: http://press.liga.net/conf/onlayn_serv_s_report_bezpechne_podannya_bukhgaltersko_zv_tnost/?lang=ru

Спікери:

Людмила Проценко - керівник бізнес-лінії «Продукти для бухгалтерів» ЛІГА:ЗАКОН

Дмитро Глазунов - директор з управління продуктами ЛІГА:ЗАКОН

Додаткові запитання: Марія Іваник, 0507058672, Mariya.Ivanyk@ligazakon.ua

0
78
В избранное

Свежие новости и аналитика каждый день в вашем почтовом ящике
Чат
0
0
0
0
0Авторизуйтесь, чтобы написать в чат.
Для вызова онлайн-помощника нажмите кнопку