Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як отримати дозвіл на провадження митної брокерської діяльності

23 серпня 2018, 08:30
416
0
Реклама

Хотіли отримати дозвіл на зайняття брокерською діяльністю натомість отримали відмову? ДФС пояснила чому та на яких підставах можуть відмовити у наданні такого дозволу.

Але для початку нагадали, що підприємства, які отримали такі дозволи, включаються до реєстру митних брокерів, що ведеться ДФС. Таким підприємствам видаються витяги з реєстру. Заява про надання/переоформлення дозволу на провадження митної брокерської діяльності (далі - заява) заповнюється за відповідною формою у друкованому вигляді за допомогою друкувального пристрою на аркуші паперу формату А4 та засвідчується підписом керівника підприємства або громадянина-підприємця та печаткою. Будь-які виправлення та підчистки у заяві не допускаються. Інформаційна картка, форма та зразок заяв щодо надання/переоформлення дозволу розміщені на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у рубриках „Адміністративні послуги" пункти 39, 40.

Дозволи надаються та переоформлюються безоплатно і діють безстроково.

Разом з цим слід зазначити, що у наданні дозволу може бути відмовлено у разі невиконання заявником вимог, встановлених для його отримання. Підставою для прийняття спільною групою рішення про відмову у наданні/переоформленні дозволу є неповні та/або недостовірні відомості, що містяться у заяві.

Проте, останнім часом почастішали випадки відмов Спільною групою ДФС та Адміністрації Держприкордонслужби у наданні/переоформленні дозволів (наприклад, у липні 2018 року розглянуто 73 заяви, з них відмовлено - 24, що становить 33%).

Серед найбільш поширених причин відмов слід виділити:

· відсутній код території підприємства (КОАТУУ);

· відсутній код організаційно-правової форми господарювання;

· відсутня дата видачі паспорта ФОП;

· неправильно визначено місцезнаходження підприємства;

· неправильно вказаний ідентифікаційний код підприємства (це код ЄДРПОУ).

Інформація щодо виданих та переоформлених дозволів постійно оновлюється та розміщується на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у рубриці „Реєстри" (http://sfs.gov.ua/dovidniki~reestri~perelik/reestri/).

До речі, на сторінках газети "Інтерактивна бухгалтерія" ми розглядали проблематику придбання (імпорт) автомобіля в нерезидента за валюту та відображення такої операції в обліку підприємства. Ознайомитись з основними положеннями можна в статтях:

Придбання (імпорт) автомобіля в нерезидента за валюту (частина 1)

Придбання (імпорт) автомобіля в нерезидента за валюту (частина 2)

Для получения доступа к материалам сервиса "Интерактивная бухгалтерия" - воспользуйтесь ТЕСТОВЫМ 3-дневным доступом к сервису. Тільки до 30.09.2018 р. передплата на видання зі знижкою до 55%

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и страничку в Facebook чтобы всегда оставаться в курсе актуальных бухгалтерских событий

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини