Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів

Нараховуємо технічні ПДВ-зобов’язання по імпортованим товарам: що зазначати в графі 2 зведеної ПН

5.03.2018, 15:10
233
0

Що зазначати в графі 2 "Номенклатура товарів/послуг продавця" зведеної податкової накладної при нарахуванні технічних ПДВ-зобов’язань, якщо товар було імпортовано?
Що зазначати в графі 2 "Номенклатура товарів/послуг продавця" зведеної податкової накладної при нарахуванні технічних ПДВ-зобов’язань, якщо товар було імпортовано?

У графі 2 "Номенклатура товарів/послуг продавця" зведеної податкової накладної при нарахуванні податкових зобов'язань відповідно до п. 198.5 ПКУ при імпорті товару зазначаються дати та номери митних декларацій відповідно до яких нараховуються податкові зобов'язання.

Нагадаємо: згідно із п. 201.12 ПКУ у разі ввезення товарів на митну територію України документом, що посвідчує право на віднесення сум ПДВ до податкового кредиту, вважається саме митна декларація, оформлена відповідно до вимог законодавства, яка підтверджує сплату податку.

Таке роз'яснення опубліковано в підкатегорії 101.16 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка від БУХГАЛТЕР.ua Тільки найважливіше і найцікавіше