Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів

Сплачуємо податок на прибуток за 2017 рік не пізніше 7 березня

6.03.2018, 16:45
261
0

Необхідно враховувати, що 8-11 березня - вихідні дні
Необхідно враховувати, що 8-11 березня - вихідні дні

Для платників податку на прибуток підприємств, починаючи з 01.01.2018, визначено єдиний строк подання для податкової декларації з податку на прибуток підприємств, яка складається за звітний (податковий) рік, - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, незалежно від того, за який базовий звітний (податковий) період складалася податкова декларація - квартал або рік.

Тобто:

граничний термін подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств за звітний (податковий) 2017 рік є 1 березня 2018 року,

граничний строк сплати податкового зобов?язання з податку на прибуток підприємств за звітний (податковий) 2017 рік є 11 березня 2018 року.

Разом з тим, відповідно до п. 1 рішення Правління НБУ від 13.02.2018 № 89-рш "Про регламент роботи системи електронних платежів Національного банку України та банківської системи України у зв'язку з перенесенням робочих днів у 2018 році", зокрема, перенесено дні роботи системи електронних платежів Національного банку України з п'ятниці 09 березня - на суботу 03 березня.

Враховуючи це, з метою забезпечення своєчасності сплати податкових зобов'язань з податку на прибуток, звертаємо увагу платників податків на необхідності забезпечення відповідних розрахунків з бюджетами з граничним строком сплати 07 березня 2018 року.

На це звертає увагу ДФС.


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка від БУХГАЛТЕР.ua Тільки найважливіше і найцікавіше