Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів

Субпідрядник виконує роботи для будівництва нерухомості закордоном: чи буде ПДВ

5.10.2018, 15:00
67
0

Чи буде оподатковуватися ПДВ операція з виконання субпідрядником проектно-конструкторських робіт для будівництва об'єкта промислової нерухомості за межами території України
Чи буде оподатковуватися ПДВ операція з виконання субпідрядником проектно-конструкторських робіт для будівництва об'єкта промислової нерухомості за межами території України

Субпідрядник виконує проектно-конструкторські роботи для будівництва об'єкта промислової нерухомості, який належить замовнику - нерезиденту та розташований за межами митної території України. Чи буде така операція оподатковуватися ПДВ?

За договором підряду одна сторона (підрядник) зобов'язується на свій ризик виконати певну роботу за завданням другої сторони (замовника), а замовник зобов'язується прийняти та оплатити виконану роботу (ст. 837 ЦКУ).

Підрядник має право, якщо інше не встановлено договором, залучити до виконання роботи інших осіб (субпідрядників), залишаючись відповідальним перед замовником за результат їхньої роботи. У цьому разі підрядник виступає перед замовником як генеральний підрядник, а перед субпідрядником - як замовник (п. 1 ст. 838 ЦКУ).

Отже, операція субпідрядника з постачання послуг з виконання проектно-конструкторських робіт на будівництво об'єкта промислової нерухомості, який знаходиться за межами митної території України, генпідряднику, який відповідно до п. 1 ст. 838 ЦКУ є замовником таких робіт, є об'єктом оподаткування ПДВ та оподатковуються у загальновстановленому порядку за ставкою 20%, оскільки місцем постачання таких послуг є митна територія України.

Див. ІПК ДФСУ від 28.09.2018 р. № 4244/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

Liga: REPORT - сучасний хмарний сервіс подання звітності та реєстрації податкових накладних. Лише у Liga: REPORT - аналіз ризиків блокування ПН/РК за кодом УКТ ЗЕД/ДКПП, перевірка реєстраційного ліміту ПДВ, а також миттєвий обмін документами з контрагентами.

Спробуйте прямо зараз. 7-денний тестовий доступ без обмежень.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка від БУХГАЛТЕР.ua Тільки найважливіше і найцікавіше