Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів

Списуємо вартість товарів на собівартість послуг: компенсуючих ПДВ-зобов’язань не буде

13.11.2018, 11:30
219
0

ДФС про визначення податкових зобов’язань за операціями зі списання товарів, вартість яких буде включатися до собівартості наданих платником послуг
ДФС про визначення податкових зобов’язань за операціями зі списання товарів, вартість яких буде включатися до собівартості наданих платником послуг

Платник ПДВ здійснює операції зі списання товарів. При цьому вартість таких товарів включатися до собівартості наданих платником послуг, що підлягають оподаткуванню ПДВ. Чи потрібно у такому випадку нараховувати компенсуючі ПДВ- зобов'язання?

Відповідь податківців стосовно цього давно вже усталилася. Вкотре вони зазначили: якщо підприємством здійснюється списання товарів, вартість яких буде включатися до собівартості наданих платником послуг, що підлягають оподаткуванню ПДВ, такі товари вважаються такими, що використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності підприємства, тому податкові зобов'язання з ПДВ згідно з п. 198.5 ПКУ при списанні таких товарів не нараховуються.

Див. ІПК ДФСУ від 06.11.2018 р. № 4713/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

Про нарахування компенсуючих ПДВ-зобов'язань ми розповідали в матеріалі "Компенсуючі податкові зобов'язання з ПДВ: коли їх необхідно нараховувати" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтесь наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка від БУХГАЛТЕР.ua Тільки найважливіше і найцікавіше