Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів

Коли ФОП-загальносистемник відображає у витратах сплачений ЄСВ за 2018 рік?

10.01.2019, 11:20
155
0

Підприємці на загальній системі оподаткування сплачують ЄСВ за звітний рік до 10 лютого наступного року
Підприємці на загальній системі оподаткування сплачують ЄСВ за звітний рік до 10 лютого наступного року

Оскільки ФОП на загальній системі оподаткування сплачують ЄСВ за звітний рік до 10 лютого наступного року після подання звіту з ЄСВ, то сума сплаченого єдиного внеску за звітний 2018 рік включається до складу витрат 2019 року.

Зазначена норма передбачена п. 177.2 ПКУ, ст. 9 Закону України від 08.07.10 № 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", п. 2 розд. III "Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", затвердженого наказом МФУ від 14.04.2015 № 435.

За повідомленням ГУ ДФС у Запорізькій області.

З новими змінами щодо ЄСВ можете ознайомитись у статті "Зміни до ПКУ - 2019: чого очікувати щодо ПДФО та ЄСВ" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА: ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка від БУХГАЛТЕР.ua Тільки найважливіше і найцікавіше