Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів

Купівля-продаж товарів зі знижкою: чи будуть податкові наслідки

24.05.2019, 15:20
227
0

ДФС пояснила порядок оподаткування доходу фізособи при отриманні товару зі знижкою від юрособи
ДФС пояснила порядок оподаткування доходу фізособи при отриманні товару зі знижкою від юрособи

Якщо знижка носить індивідуальний (персональний) характер, то виникає закономірне питання: чи включати її суму до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку? Відповідь на це питання надали фахівці ГУ ДФС у Луганській області.

Нагадаємо: п.п. 164.2.17 ПКУ передюачає, що до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо у вигляді вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми знижки звичайної ціни (вартості ) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначеної для такого платника податку, крім сум, зазначених у п.п. 165.1.53 ПКУ.

Тому сума знижки потрапить до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку виключно у випадку, коли вона носить індивідуальний (персональний) характер.

Якщо знижка поширюється на будь - якого платника податку та не є індивідуальною, то її суму такої знижки не включають до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку.

Зазначену тему неодноразово розглядали податківці. Про порядок оподаткування ПДФО суми повернутої фізособі частини вартості товарів/послуг, придбаних зі знижкою, читайте про це в статті "Отримання знижки на товари та послуги підприємств: чи оподатковувати ПДФО" електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка від БУХГАЛТЕР.ua Тільки найважливіше і найцікавіше