Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів

Чи будуть штрафувати за несвоєчасну реєстрацію мінусових РК до ПН?

20.06.2019, 14:30
251
0

На це питання відповів Мінфін
На це питання відповів Мінфін

ДФС попросила Мінфін роз'яснити питання щодо застосування штрафів у разі несвоєчасної реєстрації в ЄРПН мінусових розрахунків коригування.

На думку ДФС, платники податків повинні бути рівними перед законом, у т. ч. і в частині невідворотності настання визначеної законом відповідальності у разі порушення податкового законодавства, і у випадку складання розрахунку коригування на зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику. Суму штрафу, розмір якого визначений п. 1201.1 ПКУ, слід розраховувати виходячи з абсолютної величини суми ПДВ, зазначеної в такому розрахунку коригування.

Мінфін повністю підтримав таку позицію податківців.

Джерело: лист ДФСУ від 19.03.2019 р. № 857/4/99-99-12-02-01-13, лист Мінфіну від 24.04.2019 р. № 11310-09-63/11490.

Про штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування читайте в статті "Штрафи за несвоєчасну реєстрацію/нереєстрацію податкових накладних і розрахунків коригування в ЄРПН" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.


Консультації, аналітика, ситуації для бухгалтера, тематичні вебінари завжди доступні у системах ЛІГА:ЗАКОН.

Обирайте зараз - отримуйте подарункові сертифікати!

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка від БУХГАЛТЕР.ua Тільки найважливіше і найцікавіше