Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Гарячі теми
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
3
4
5
6
8
10
11
12
13
14
16
17
18
21
22
23
24
25
26
27
29

Свіжі новини та аналітика кожен день у вашій поштовій скриньці
Ми хочемо стати кращими для Вас
Залиште свій відгук про сайт

Працівник розрахувався корпоративною карткою з поштарем: чи включати підзвітні кошти до доходу?

01.06.2018 15:00
886
В обране

ДФС у роз'ясненні до озвученого питання пояснила, що у разі оплати послуг експедитора фізособою, однак від імені і за рахунок коштів роботодавця із використанням корпоративної платіжної картки, - кошти, отримані працівником від роботодавця під звіт не включаються до його оподатковуваного доходу та не обкладаються ПДФО і військовим збором у разі дотримання вимог із п. 170.9 ПКУ.

Нагадаємо, до оподатковуваного доходу не включаються та не оподатковуються кошти, отримані платником податку на відрядження або під звіт (пп. 165.1.11 ПКУ).

Водночас, до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу включається сума надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені законодавством строки. Розмір надміру витрачених сум визначається за правилами із п. 170.9 ПКУ.

ІПК від 25.05.2018 № 2334/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

Вас також може зацікавити матеріал "Працівник у закордонному відрядженні отримав інвалюту в банкоматі з гривневої корпоративної картки: облік розрахунків" газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступа до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся БЕЗКОШТОВНИМ 3-денним доступ до сервісу.

Підписуйтесь наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

0
886
В обране
Нема коментарів

Свіжі новини та аналітика кожен день у вашій поштовій скриньці
Чат
0
0
0
0
0



Авторизуйтесь, чтобы написать в чат.
Для вызова онлайн-помощника нажмите кнопку