Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Гарячі теми
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
6
7
8
10
11
13
14
15
17
18
20
21
23
24
26
27
28
31

Свіжі новини та аналітика кожен день у вашій поштовій скриньці
Ми хочемо стати кращими для Вас
Залиште свій відгук про сайт

Послуги мобільного зв’язку за договором комісії: що буде базою оподаткування ПДВ

02.10.2018 08:30
26
В обране

Платник ПДВ (мобільний оператор або провайдер) здійснює операції з постачання (продажу) стартових пакетів за договором комісії. Як в такому випадку визначити базу оподаткування ПДВ?

База оподаткування ПДВ встановлюється для операцій з постачання товарів/послуг, незалежно від того, яким платником ПДВ здійснюються такі операції.

У разі, якщо згідно з умовами цивільно-правового договору та враховуючи положення Закону України "Про телекомунікації" від 18.11.2003 р. № 1280-IV постачання стартових пакетів мобільного зв'язку розглядається як складова частина надання телекомунікаційних послуг (зокрема послуг стільникового рухомого (мобільного) зв'язку), то при здійсненні операції з постачання (продажу) таких пакетів, у тому числі за договором комісії, база оподаткування ПДВ визначається відповідно до п. 188.1 ПКУ, зокрема виходячи з договірної вартості таких послуг з урахуванням загальнодержавних податків та зборів, крім збору на обов'язкове державне пенсійне страхування.

Крім того, у разі наявності технічної можливості касові чеки РРО можуть відображати окремим рядком ставку та суму збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з надання послуг стільникового рухомого зв'язку та інші види пенсійного збору, а також туристичного збору.

Див. ІПК ДФСУ від 24.09.2018 р. № 4133/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

До того ж, постачання товарів/послуг за посередницькими договорами (в т.ч. договорами комісії) ми розглядали в матеріалах сервісу "Інтерактивна бухгалтерія":

"Комісія на продаж товарів в Україні: бухгалтерський та податковий облік";

"Продаж товарів/послуг за договором доручення: облік й оподаткування".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Для получения доступа к материалам сервиса "Интерактивная бухгалтерия" - воспользуйтесь ТЕСТОВЫМ 3-дневным доступом к сервису.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и страничку в Facebook чтобы всегда оставаться в курсе актуальных бухгалтерских событий

0
26
В обране
Нема коментарів

Свіжі новини та аналітика кожен день у вашій поштовій скриньці
Чат
0
0
0
0
0



Авторизуйтесь, чтобы написать в чат.
Для вызова онлайн-помощника нажмите кнопку