Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Гарячі теми
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
6
7
8
10
11
13
14
15
17
18
20
21
23
24
26
27
28
31

Свіжі новини та аналітика кожен день у вашій поштовій скриньці
Ми хочемо стати кращими для Вас
Залиште свій відгук про сайт

Вартість будівельно-монтажних робіт включає вартість будматеріалів: що з ПДВ-пільгою

12.10.2018 08:30
22
В обране

Платник ПДВ виконує будівельно-монтажні роботи з будівництва житла, що будується за державні кошти, із використанням власних будівельних матеріалів. Як така операція позначиться на ПДВ-обліку?

На операції з постачання будівельно-монтажних робіт з будівництва житла, що будується за державні кошти, поширюється режим звільнення від оподаткування ПДВ, визначений п. 197.15 ПКУ. Стосується це й випадків, коли до складу вартості будівельно-монтажних робіт включається вартість придбаних виконавцем таких робіт будівельних матеріалів, які використовуються при здійсненні будівельно-монтажних робіт. При цьому вказаний режим звільнення від оподаткування ПДВ застосовується до загальної вартості операції в цілому, а не до окремої чи окремих її частин.

Див. ІПК ДФСУ від 04.10.2018 р. № 4288/5/99-99-15-03-02-16/ІПК.

Про застосування ПДВ-пільг ми розповідали в матеріалах рубрики "ПДВ"/"Пільги з ПДВ" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтесь наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

0
22
В обране
Нема коментарів

Свіжі новини та аналітика кожен день у вашій поштовій скриньці
Чат
0
0
0
0
0



Авторизуйтесь, чтобы написать в чат.
Для вызова онлайн-помощника нажмите кнопку