Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Вітаємо із 25-ю річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України!

23 августа 2016, 14:30
416
0
Реклама

25-та річниця Незалежності України є особливою датою не тільки для нашої країни, а й для компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Дорослішаючи разом з Україною, упродовж 25-ти років з моменту створення, ЛІГА:ЗАКОН допомагає розбудовувати нашу нову реальність. Країна створювала закони для людей та бізнесу, державні та громадські інститути, писала нові правила життя. Глибоко і ретельно відслідковуючи «дихання» правового поля країни, систематизуючи законодавчу базу, інформуючи та роз'яснюючи правила гри для громадян і підприємств, ЛІГА:ЗАКОН зробила свій внесок у творення правової держави, становлення незалежності та утвердження суверенітету.

Сьогодні ЛІГА:ЗАКОН, як і наша країна, відчуває себе на початку нового великого творчого шляху. Реалізуючи свою головну місію, - робити все для розвитку бізнесу та суспільства, - наша компанія прагне дати поштовх для усвідомлення всіма українцями вибору майбутнього. Впевнені, що спільна мрія всіх українців - суверенна, благополучна і справедлива країна! Ми щиро віримо, що наша спільна успішна нова історія лише починається!

Компанія ЛІГА:ЗАКОН вітає всіх українців з Днем Прапора та Днем Незалежності! Нехай наше небо буде мирним та завжди майорить прапор свободи!

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти
Подпишитесь на рассылку
Главные новости и аналитика для вас по будням
Похожие новости