В ГУ ДПС у Закарпатській області нагадують, що порядок заповнення та подання форма № 1ДФ затверджено наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4 (далі - Порядок № 4).
Якщо звернутися до його п. 3.7 розділу III , то графи 6 та 7 форми № 1ДФ заповнюють на фізосіб, які:
- приймались на роботу у звітному періоді (графа 6);
- були звільнені у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді зарплати, або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді (графа 7).
Для тих фізосіб, які не змінювали місця роботи у звітному періоді, графи 6 та 7 не заповнюють.
Навпроти напису "Працювало за трудовими договорами" у реквізитах форми № 1ДФ проставляють кількість працівників, які працюють за трудовими договорами (контрактами) (п. 3.1 розділу III Порядку № 4).
Якщо ж, наприклад, станом на 1 квітня 2020 року за трудовими договорами працювало 30 осіб, а протягом звітного кварталу одна особа звільнилась, дві особи були прийняті на роботу, то фактично протягом звітного кварталу працювало 32 особи.
Тому, якщо протягом звітного періоду кількість працівників змінювалась у зв'язку із прийняттям та звільненням з місця роботи, то в графі "Працювало за трудовими договорами" форми № 1ДФ слід зазначати максимальну кількість працівників, які фактично працювали за трудовими договорами протягом звітного кварталу.
Сервіс онлайн-звітності REPORT містить актуальні форми та реквізити для сплати податків, шаблони базових первинних документів та підтримку користувачів в чаті. Замовляйте тестовий доступ та переконайтеся самі.
Читайте також:
- "У формі № 1ДФ за ІІІ квартал застосовують оновлені ознаки доходів";
- "Карантинний" мораторій не врятує від адмінштрафу за несвоєчасне подання форми № 1ДФ";
- "Податківці роз'яснили, як звітувати про "карантинну" допомогу по безробіттю";
- "Алгоритм уточнення у формі № 1ДФ від ДПС".
Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.