За потреби у призначенні поза межами звітного кварталу працівникам пенсії, матеріального забезпечення чи страхових виплат від Фондів роботодавець щодо таких осіб подає податковий розрахунок за формою, затвердженою Наказом № 773, з типом форми "Звітний" як "Довідковий".
Термін для подання такого розрахунку законодавство не передбачає. Його надають упродовж звітного кварталу при настанні події, яка вимагає такого подання.
В ситуації, коли роботодавець не встигає подати "довідковий" податковий розрахунок до кінця кварталу, в якому настала подія, тоді вже треба подавати його з типом "Звітний". Окремо формувати "довідковий" податковий розрахунок після закінчення звітного кварталу не потрібно.
В "довідковому" податковому розрахунку заповнюють рядки з 01 до 06. Інші рядки заповнювати не потрібно. В рядках 011 заповнюють тип "Звітний", а в рядку 014 - тип "Довідковий". Причину подання "довідкового" податкового розрахунку (призначення пенсії, страхових виплат чи матеріального забезпечення) вказують в шапці додатків, а саме: в додатку Д1 - рядок 035, Д5 - рядок 035, в Д6 - рядок 034.
У разі призначення пенсії "довідковий" звіт повинен містити наступні додатки: Д1, Д6 (при наявності у застрахованої особи спец стажу), Д5 (якщо інформація може вплинути на розрахунок пенсійних виплат).
При призначенні матеріального забезпечення чи страхових виплат додаток Д1 подають за конкретні місяці у межах звітного кварталу. При звільнені чи прийняті застрахованої особи формують додаток Д5.
Якщо у вже поданому "довідковому" звіті виявили помилки, тоді його треба подати повторно з вірними даними.
За повідомленням Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків.
Як бухгалтеру встигнути за щоденним потоком інформації? Зарплата й кадри, податки, бухоблік - ексклюзивну аналітику щодо цих питань ви отримаєте у LIGA360. Замовляйте тестовий доступ прямо сьогодні.
Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.