Мінфін вніс зміни в ряд бухгалтерських циркулярів, які набудуть чинності в день офіційної публікації (наказ від 27.06.2013 р. № 627).
Зокрема, в Інструкції по застосуванню Плану рахунків бухобліку підприємств передбачено, що на рахунках третього класу "Засобу, розрахунки і інші активи" відбиваються також електронні гроші.
Для обліку електронних грошей у складі рахунку 33 "Інші засоби" створений субрахунок 335 "Електронних грошей, номінованих в національній валюті", на якому узагальнюються операції з електронними грошима, здійснювані комерційними агентами і користувачами згідно з нормативно-правовими актами НБУ і правилами використання електронних грошей, погодженими з НБУ.
Визначено, що для цілей бухобліку електронні гроші - це одиниці вартості, які зберігаються на електронному пристрої, приймаються як засіб платежу не лише їх емітентами і є грошовим зобов'язанням емітента. Не визнаються електронними грошима заздалегідь сплачені карти одноцільового використання : дисконтні картки торговців, картки автозаправних станцій, квитки для проїзду в міському транспорті і т. д., які приймаються як засіб платежу виключно їх емітентами.
Затверджена форма розрахунку податкових різниць, яка приводиться в примітках до фінансової звітності і містить податкові різниці по: доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), іншим операційним прибуткам, іншим прибуткам, собівартості реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг), іншим операційним витратам, іншим витратам.
Також зміни торкнулися ПБУ 7, 8, 10, 11-17, 19, 21-23, 25, 27, 29, Плани рахунків бухобліку підприємств і суб'єктів малого підприємництва, Положення про порядок бухобліку окремих активів і операцій підприємств державного, комунального секторів економіки і хозорганизаций, що володіють або користуються об'єктами державної, комунальної власності.