Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Миндоходов роз'яснило порядок заповнення декларації по ПДВ інвестором

23 жовтня 2013, 12:17
192
0
Реклама

Миндоходов в ході розгляду порядку заповнення декларації по ПДВ інвестором (оператором) у рамках Угоди про розподіл продукції відмітило наступне.

Інвестор (оператор), який веде окремий податковий облік, пов'язаний з виконанням Угоди, подає декларацію по ПДВ за результатами такої діяльності з відповідною відміткою.

Операції з поставки в Україні компенсаційної або прибуткової продукції, придбаної інвестором (оператором) у власність в результаті її розподілу за Угодою, і прибуткової продукції, що належить державі і переданою інвесторові (операторові) для продажу, відбиваються в графі 1 розділу 1 декларації.

Об'єм призначених для виконання Угоди послуг, наданих інвесторові (операторові) в Україні нерезидентом, відбивається в декларації:

- звітного періоду в колонці А графи 7 розділу I, при цьому колонка б не заповнюється;

- періоду, що йде за звітним, в колонці А графи 12.4 розділу II, при цьому колонка б також не заповнюється.

Операції з придбання (виготовленню, будівництву, створенню) в Україні товарів (послуг, необоротних активів) з ПДВ з метою їх використання виключно у рамках Угоди відбиваються в рядку 10.1 розділу II декларації.

Операції по ввезенню товарів в Україну без сплати ПДВ, призначені для виконання Угоди, відбиваються в графі 12.3 розділу II декларації.

Якщо Угодою передбачено, що відшкодуванню ПДВ з бюджету підлягає негативний підсумок звітного періоду, декларація інвестором (оператором) заповнюється так:

- негативний підсумок в рядку 19 звітного періоду переноситься в рядки 20.2 і 21.1 декларацій цього ж періоду;

- видаються додатки 3 "Розрахунок суми бюджетного відшкодування" і 4 "Заява про повернення суми бюджетного відшкодування". Сума ПДВ, що підлягає відшкодуванню, вказується в рядку 23 декларації за звітний період.

У податковій накладній на постачання товарів (робіт, послуг) інвесторові, що не є оператором Угоди, дані про покупця вказуються так :

- найменування двох учасників Угоди : інвестора (оператора) Угоди і інвестора, який здійснює придбання;

- ИНН, адреса, телефон і номер свідоцтва ПДВ - дані інвестора (оператора) Угоди.

Податкові накладні, отримані або видані у рамках виконання Угоди, в реєстрі відбиваються в загальному порядку (лист від 10.09.2013 р. № 10803/6/99-99-19-04-02-15).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини