Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Минсоцполитики розглянуло нюанси передачі справ між матеріально відповідальними особами

18.11.2013, 12:49
149
0

Минсоцполитики відмітило, що для дотримання штатної дисципліни штатним розкладом підприємства визначається, що конкретну посаду може обіймати тільки один працівник з відповідним окладом. У зв'язку з цим перш ніж прийняти на роботу нового працівника, слід звільнити попереднього, обіймаючого цю посаду.

Необхідно враховувати, що при зміні матеріально відповідальних осіб на день прийому-передачі справ проводиться інвентаризація.

В день звільнення (в день прийому-передачі справ) матеріально відповідальна особа повинна передати матеріальні цінності, за які несе відповідальність. При цьому складаються акти прийому-передачі матеріальних цінностей, а з новим працівником полягає договір про повну матеріальну відповідальність.

Проте оскільки це останній робочий день працівника, що звільняється, то нового працівника прийняти на роботу не можна з приведених вище причин. Правомірним буде тимчасове призначення працівника установи для виконання такої роботи з числа осіб в межах тієї ж категорії персоналу. При цьому видається відповідний наказ керівника, а з таким працівником полягає договір про повну матеріальну відповідальність. У перший день роботи нове матеріально відповідальна особа приймає матеріальні цінності від тимчасово призначеного працівника (лист від 24.07.2013 р. № 8117/0/14-13/06).


Увійдіть, щоб залишити коментар