Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ПДВ на спецрахунках використовується сільгосппідприємствами для виробничих цілей

26.11.2013, 13:03
117
0

Миндоходов відмітило, що сума ПДВ, яка акумулюється сільськогосподарськими підприємствами на спеціальному рахунку, використовується для виробничих цілей.

Під такими цілями слід розуміти витрати, безпосередньо пов'язані з веденням наступних видів діяльності у сфері сільського господарства :

- виробництво продукції рослинництва, а саме рослинних культур, а також вирощування фруктів і овочів, кольорів і декоративних рослин (на відкритих або закритих грунтах), грибів, насіння, прянощів, саджанців і водоростей, а також їх обробка, переробка або консервація;

- виробництво продукції тваринництва, а саме домашніх сільськогосподарських тварин, птахівництва, кролівництва, бджільництва, а також розведення шовкопрядів, змій, інших плазунів або равликів і інших наземних ссавців, безхребетних і комах, а також їх обробка, переробка або консервація;

- надання послуг іншим сільськогосподарським підприємствам з використанням сільськогосподарської техніки, окрім надання її у фінансову оренду (лізинг).

Використання закумульованого на спецрахунку ПДВ не обмежується виключно сплатою ПДВ, нарахованого постачальником на вартість поставлених ним товарів або послуг.

Сільгосппідприємство має право оплачувати із спецрахунку повну вартість товарів або послуг, призначених для використання у виробництві сільськогосподарської продукції, у тому числі ПДВ, що нараховується постачальником на вартість таких товарів або послуг (лист від 05.11.2013 р. № 14686/6/99-99-19-04-02-15).


Увійдіть, щоб залишити коментар