Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У 2014 році для старанних платників скоротиться термін відшкодування ПДВ

11.12.2013, 15:18
120
0

Миндоходов нагадало, що з 1 січня 2014 року прискориться процедура відшкодування ПДВ для платників з позитивною податковою історією. Для них термін камеральной перевірки, що входить в процедуру відшкодування ПДВ, буде скорочений з 20 до 5 днів.

Планується надавати відповідний статус за результатами автоматизованого аналізу податкової звітності до 1 числа кожного звітного місяця, починаючи з 2014 року. Зараз завершується розробка програмного забезпечення для автоматичної перевірки представлених звітів на відповідність критеріям, певним НКУ і постановою КМУ. Також готуються проекти порядку і критеріїв привласнення статусу платника з позитивною податковою історією.

Зокрема, позитивний статус отримають платники ПДВ, які впродовж останніх трьох років декларували суми бюджетного відшкодування, забезпечували своєчасне представлення звітності і не мали випадків анулювання реєстрації платника ПДВ.

Крім того, претенденти на цей статус повинні відповідати критеріям, необхідним для автоматичного відшкодування ПДВ, тобто: регулярно подавати звітність, не знаходитися в процедурі банкрутства, не мати податкового боргу і виплачувати своїм працівникам не менше двох з половиною мінімальних зарплат.


Увійдіть, щоб залишити коментар