Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Запущений електронний кабінет платника податків

19.12.2013, 16:14
171
0

Миндоходов повідомило про повноцінний запуск на своєму сайті онлайнового сервісу "Електронний кабінет платника" податківякий з літа тестувався на великих платниках.

Віднині кожен платник, підключений до мережі Інтернет, має можливість улаштувати своє персональне автоматизоване робоче місце, в якому фіксуватиметься уся інформація про його розрахунки з бюджетом.

У електронному кабінеті можна підготувати, заповнити і відправити звітність в електронному вигляді і відразу ж отримати квитанцію про прийняття (чи неприйнятті). Для зручності податкова звітність подається одним пакетом, тобто декларації разом з усіма застосуваннями. На кожен прийнятий пакет документів передається одна квитанція про прийом декларації.

Крім того, можливості сервісу дозволяють платникам переглядати свої дані про стан розрахунків з бюджетом на конкретну дату і прогноз платежів до кінця поточного року. Про граничні терміни представлення документів і сплати податків нагадає календар платника, в якому автоматично кольором позначаються представлені документи і ті, терміни яких наближаються.

Увійти до електронного кабінету можна за адресою kpp.minrd.gov.ua або по гіперпосиланню "Електронний кабінет платника" податків на порталі Миндоходов шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису. У разі відсутності такого ключа, отримати його можна безкоштовно в одному з 104 пунктів реєстрації АЦСК Миндоходов по Україні.

З детальною інструкцією по роботі електронного кабінету можна ознайомитися на його головній сторінці. Крім того, консультацію по функціонуванню сервісу можна отримати по телефонах (044) 323-01-11, 067-555-01-11, 066-555-01-11.

Про збої в роботі сервісу користувачі можуть повідомити за адресою kpp support@minrd.gov.ua.


Увійдіть, щоб залишити коментар