Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Контролюючі органи мають право вимагати при перевірці документи за вже перевірений період

6 травня 2014, 12:38
177
0
Реклама

Для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік прибутків, витрат і інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування і податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з численням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачене законодавством.

Платник податків зобов'язаний надати посадовцям контролюючих органів в повному об'ємі усі документи, перевірки, що відносяться або пов'язані з предметом. Такий обов'язок виникає у платника податків після початку перевірки.

Контролюючий орган має право вимагати від платника податків первинні документи, які використовуються у бухгалтерському і податковому обліку, інші регістри, фінансову, статистичну звітність, пов'язані з численням і сплатою податків і зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладений на контролюючі органи, з урахуванням термінів їх зберігання, в т. ч. і за періоди, які вже були перевірені контролюючими органами.

З таким роз'ясненням Миндоходов можна ознайомитися в загальнодоступному інформаційному ресурсі "ЗІР" (розділ 136.03).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини