У кінці липня немало бухгалтерів зіткнуться з проведенням перерахунку і коригувань податку на прибутки, єдиного соціального внеску і середнього заробітку мобілізованим працівникам. Зокрема, виникнуть питання по застосуванню норм Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації" і витікаючим з нього новаціям по ЕСВ, НДФЛ. У яких випадках підприємство нараховує ЕСВ і НДФЛ, а в яких - ні? У які терміни необхідно виплачувати середній заробіток мобілізованим працівникам? Які особливості розрахунку середнього заробітку?
Також сьогодні виникає багато питань в частині відновлення звільненого мобілізованого працівника. Наприклад, як бути з виплатами, отриманими мобілізованими працівниками? Як здійснити коригування прибутків, НДФЛ і ЕСВ, віддзеркалення в звітності?
Що стосується компенсації середнього заробітку, то як це буде і хто її проводитиме? Чому працедавцеві не рекомендується відмовлятися від отримання компенсації середнього заробітку? У якому порядку і які документи необхідно оформити для повернення підприємству середнього заробітку за мобілізованих працівників?
Відповіді на усі ці питання можна буде отримати 29 липня під час проведення спеціально підготовленого ексклюзивно з Тетяною Мойсеенко семінару з останніх змін податкового, соціального і трудового законодавства. Там же говоритимемо про обов'язкове відновлення усіх звільнених працівників, які були покликані на військову службу під час мобілізації, а також про відповідальність працедавця за відмову відновити звільнених мобілізованих працівників.
Лектор детально і професійно розповість, як правильно зробити виправлення у бухобліку податку, внеску і середнього заробітку, запише усі необхідні проводки і покаже на прикладах заповнення звітності. Встигніть підкоригувати!