Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Бюджетники можуть придбавати комп'ютерну техніку

1 вересня 2014, 12:00
144
0
Реклама

Згідно затвердженим Кабміном заходам, які торкаються економного і раціонального використання державних коштів, встановлені окремі заборони на придбання товарів, зокрема, ноутбуків і побутової техніки.

В той же час, заборона на придбання таких засобів оргтехніки, як комп'ютери, а також комплектуючі до них вказаними заходами не передбачений. Отже, така заборона не залежить і від фонду, за рахунок якого отримуються комп'ютери або комплектуючі до них. Тобто придбавати їх можна як за рахунок спеціального, так і загального фонду держбюджету.

Крім того, в листі Мінпромполітики від 04.06.2014 р. № 14/1-2-486 вказано, що Перелік видів виробів, віднесених до складної побутової техніки, затверджений наказом від 30.09.96 р. № 306, доцільно і надалі використовувати в роботі. Оскільки в цьому переліку комп'ютерна техніка або комплектуючі до неї відсутні, то заборони на їх придбання немає.

Таким чином, навіть якщо побутова техніка потрапила в Перелік № 306, придбати її все одно нічого не заважає. Проте зробити це можна виключно за рахунок засобів спеціального фонду держбюджету, отриманих на вказані цілі як гранти, міжнародна технічна допомога або добродійні внески.

Лист Держказначейства від 04.07.2014 р. № 17-08/659-15588.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини