Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Концепція податкової реформи набуває усе більш чітких контурів

15 вересня 2014, 15:45
212
0
Реклама

Широко анонсована податкова реформа, про яку неодноразово писало видання "БУХГАЛТЕР&ЗАКОН"набуває усе більш чітких контурів. Минулого тижня глава ГФСУ И. Билоус презентував остаточну редакцію Концепції податкової реформи. Якщо вона буде схвалена Урядом, то саме на її основі в ГФСУ напишуть майбутній законопроект про внесення змін до Податкового кодексу.

В порівнянні з колишньою редакцією, в оновленій Концепції стало більше конкретики по податку на прибуток. Так, податкові різниці при визначенні прибутку оподаткування змусять враховувати тільки тих, у кого річний дохід більше 20 млн. грн. Самі податкові різниці прописані дещо конкретніше. Так, в частині амортизації збираються залишити діючі обмеження по термінах корисного використання ОС. Створювані резерви дозволять відносити у витрати тільки в сумі їх фактичного використання. Фінансові витрати обмежать на основі правила "тонкої капіталізації".

Примітні і запропоновані зміни в частині єдиного податку. Замість нинішніх шести груп единщиков запропоноване чотири:

1 група (фізособи, до 300 тис. грн.) - до 10 % МЗП;

2 група (фізособи, до 1,5 млн. грн., до 10 співробітників) - до 20 % МЗП;

3 група (фізособи і юрособи, до 20 млн. грн.) - 2 % доходи у разі сплати ПДВ в загальному порядку; 4 % доходи - без сплати ПДВ;

4 група (сільськогосподарські товаровиробники з долею сільгоспвиробництва понад 75 %) - від 0,03 % до 1 % за 1 га нормативної грошової оцінки землі.

Детальніше уточнена Концепція буде проаналізована в одному з найближчих номерів електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини