Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як переселенцям з Криму і зони АТО отримати матзабезпечення від фондів соцстраху

17 жовтня 2014, 12:18
127
0
Реклама

Застраховані особи, які переміщаються з Криму і зони АТО, мають право на отримання матеріального забезпечення (якщо страховий випадок настав до моменту переміщення застрахованої особи) і соціальних послуг відповідно до законів про соціальне страхування по фактичному місцю проживання (перебування).

Виплата забезпечення здійснюється в установленому порядку через банки.

Матеріальне забезпечення і соціальні послуги надаються за умови наявності документів, що підтверджують право застрахованих осіб на їх отримання, а за відсутності таких документів - на підставі відомостей Держреєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

За відсутності у вказаному реєстрі необхідних відомостей, матеріальне забезпечення надається в мінімальному розмірі, встановленому правлінням фонду, з наступним перерахунком сум після вступу документів, що підтверджують право застрахованих осіб на його надання.

Уряд рекомендує фондам соцстраху впродовж 15 днів з дати набуття чинності постанови від 01.10.2014 р. № 531 прийняти власні нормативно-правові акти, необхідні для його виконання.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини