"Другий антикризовий" Закон № 1621 не перестає розбурхувати бізнес-громадськість. І пов'язано це не лише з відкриттям спецрахунків по ПДВ. Підвищення ставки податку на прибуток від операцій з цінними паперами хоч і не викликало такого резонансу, але проте загадало загадку: як заповнювати декларацію по податку на прибуток, якщо форма не передбачає застосування двох різних ставок впродовж одного звітного періоду? У цьому номері "БУХГАЛТЕР&ЗАКОН" ви знайдете розгадку від ГФСУ.
Ще одне питання, що виникло у зв'язку із створенням вільної економічної зони "Крим", - чи усі операції з кримськими контрагентами є контрольованими? Податківці визнали, що не усе, а тільки якщо річний об'єм операцій з контрагентом перевищує 50 млн. грн. без ПДВ.
Поки новий Парламент не діє, кризові явища в економіці України тільки наростають. І, на превеликий жаль, деякі власники вимушені замислюватися про закриття своїх підприємств. Що поробити, нам доводиться писати і про це. Тому темою сьогоднішнього номера стала ліквідація підприємства. У ній ми розглядаємо усі питання: від алгоритму дій при ліквідації до питань бухобліку і оподаткування.
Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН (№ 46, листопад 2014). Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.