Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Ліквідація підприємства - тема номера "БУХГАЛТЕР&ЗАКОН" № 46

17 листопада 2014, 10:00
290
0
Реклама

Рано чи пізно усе колись закінчується. У складних економічних умовах суб'єкти господарювання поставлені в тяжкі умови виживання. Іноді в таких умовах простіше згорнути бізнес, пройшовши усі ліквідаційні процедури. Але чи усе так просто? У матеріалі "Ліквідація ТОВ : приймаємо рішення і готуємося до процедури" крок за кроком розглянута ліквідаційна процедура ТОВ.

Про те, які ще кроки слід зробити, щоб завершити почату процедуру, закінчивши її реєстрацією припинення ТОВ, читайте в статті "Ліквідація ТОВ : завершуємо почату процедуру".

Окрім інших господарських операцій, ліквідація підприємства передбачає реалізацію майна підприємства. За рахунок засобів, виручених від продажу майна і стягнення дебіторської заборгованості, підприємство погашає вимоги кредиторів і розраховується з учасниками. Облік і оподаткування усіх цих операцій детально описаний в матеріалі "Ліквідація: розпродаємо майно і повертаємо борги".

Ліквідація, як і створення підприємства, процес закономірний, проте досить тривалий і складний. При цьому більшість проблем, що виникають під час ліквідації, часто пов'язана саме з формальностями - чого варте лише впорядкування документів, проведення у бухгалтерському обліку підсумкових операцій і складання ліквідаційного балансу. Саме про особливості складання останнього піде мова в однойменній статті.

Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН (№ 46, листопад 2014). Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини