Мы даем ЗНАНИЯ для принятия решений, УВЕРЕННОСТЬ в их правильности и ВДОХНОВЛЯЕМ на развитие честного бизнеса, как основного двигателя развития Украины
КРУПНОМУ БИЗНЕСУ
СРЕДНЕМУ и МЕЛКОМУ БИЗНЕСУ
ЮРИДИЧЕСКИМ КОМПАНИЯМ
ГОСУДАРСТВЕННОМУ СЕКТОРУ
РУКОВОДИТЕЛЯМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
Для ФЛП
ПЛАТФОРМА
Единое информационно-коммуникационное пространство для бизнеса, государства и социума, а также для профессиональных сообществ
НОВОСТИ
и КОММУНИКАЦИИ
правовые, профессиональные и бизнес-медиа о правилах игры
ПРОДУКТЫ
и РЕШЕНИЯ
синергия собственных и партнерских продуктов
БИЗНЕС
с ЛІГА:ЗАКОН
мощный канал продаж и поддержки новых продуктов

Унікальний комплект «ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ» від ЛІГА:ЗАКОН

1.09.2015, 15:30
160
0

Активний бізнес-сезон стартує восени. А разом із тим очікуємо на новий шквал законодавчих змін, в епіцентрі яких опиняться українські підприємства. Про деякі наміри влади відомо вже сьогодні: реформування Податкового кодексу, скасування трудових книжок, обов'язкове введення РРО та багато іншого. Як законотворчі ініціативи вплинуть на бізнес - залишається лише здогадуватись, адже розібратися вчасно та самотужки - завдання не із легких.

З 1 по 15 вересня, в розпал бізнес-сезону, ЛІГА:ЗАКОН підготувала рішення для всього підприємства - Комплект «ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ», до складу якого входять:

ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО - найповніша інформаційно-правова система - 1 робоче місце;

«ЮРИСТ&ЗАКОН» - аналітичне видання для юриста - 1 робоче місце;

«БУХГАЛТЕР&ЗАКОН» - аналітичне видання для бухгалтера - 1 робоче місце.

Унікальний комплект «ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ» відкриє вам нові можливості для повного аналізу ВСІХ правових змін і дозволить одержати систематизовану правову інформацію та її професійну аналітику.

Тільки до 15 вересня «ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ» за спецціною - 850 грн./міс. (замість 1540 грн.) при вартості підключення 96 грн.*

Якщо ви працюєте за міжнародними стандартами фінансової звітності, для вас розширений комплект «ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ+» за 970 грн./міс. з виданням «Вісник МСФО» в Україні.

Також до 15 вересня діє спецціна на підключення будь-якого комплекту - 96 грн.*, а також при купівлі комплектів у подарунок ви отримуєте планшетні версії видань.

Замовити комплект ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ

Будьте готовими до законодавчих новацій разом із продуктами ЛІГА:ЗАКОН!


Войдите, чтобы оставить комментарий
Рассылка от БУХГАЛТЕР.ua Только самое важное и интересное