Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Подарунки покупцям - тема номера видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН №34

22 серпня 2016, 09:15
374
0
Реклама

В ході рекламних акцій суб'єкти господарювання частенько вручають покупцям подарунки. Облік таких операцій має особливості, які розглянутий в статті "Подарунки покупцям: особливості обліку" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН №34.

Оскільки операції безкоштовної роздачі товарів супроводжуються ризиками подвійного обкладення ПДВ, суб'єкти господарювання розглядають альтернативні способи їх оформлення. У статті "Альтернативні варіанти безкоштовної роздачі товарів : "дешевий" продаж" розглянутий варіант "дешевого" продажу.

Варіант з продажем товарів за пониженою ціною в наборі також користується популярністю на практиці. У статті "Альтернативні варіанти безкоштовної роздачі товарів : акційний продаж товарів в наборі" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН №34 розповість, на що необхідно звернути увагу при його використанні.

Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН №34серпень 2016. Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини