Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Поступка права вимоги - тема номера БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 37

12 вересня 2016, 09:00
260
0
Реклама

Договори поступки права вимоги користуються популярністю у суб'єктів господарювання не перший рік. І завжди їх оподаткування викликало питання, які багато в чому залежать від правової інтерпретації цих договорів. Між тим, і з правової позиції договори поступки права вимоги трактують по-різному. У статті "Поступка права вимоги : правові аспекти" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН розгляне правові аспекти цих договорів, з урахуванням позиції контролюючих органів і судів з цієї проблеми.

Облік договорів поступки права вимоги у первинного кредитора неоднозначний, оскільки в нормативних актах немає чітких правил. Деякі проблемні моменти останнім часом роз'яснюють контролери, причому дуже ліберально. У матеріалі "Поступка права вимоги : облік у первинного кредитора" читайте про облік по договорах поступки права вимоги у первинного кредитора.

Облік у нового кредитора має нюанси, які залежать від виду отримуваної заборгованості (товарна або грошова). У статті "Поступка права вимоги : облік у нового кредитора" розглянутий порядок віддзеркалення в обліку нового кредитора можливих варіантів отримання і погашення заборгованості.

Боржник відбиває в обліку виконання зобов'язань перед новим кредитором в загальному порядку. Проте є нюанси, пов'язані з обкладенням ПДВ, на які слід звернути увагу. Про це видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН розповість в статті "Поступка права вимоги : облік у боржника".

Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 37вересень 2016. Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини