Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Ліквідація ТОВ за рішенням засновників: організаційні моменти

26 вересня 2016, 17:44
284
0
Реклама

Товариство з обмеженою відповідальністю може бути ліквідоване за рішенням загальних зборів його учасників, у тому числі у зв'язку із закінченням терміну, на який ТОВ було створене (ч. 1 ст. 150 ГКУ). Порядок ліквідації ТОВ має бути вказаний в засновницьких документах (ст. 4 Закони № 1576). Загальна процедура ліквідації полягає в наступному.

На загальних зборах засновників приймається рішення про ліквідацію ТОВ, яке оформляється протоколом (п. 8 ч. 4 ст. 145 ГКУ, абз. "ї" ст. 41, ст. ст. 59, 60 Закону № 1576). Загальні збори учасників вважаються повноважними, якщо на нім є присутніми учасники (представники учасників), що володіють в сукупності більш ніж 50 % голосів. В той же час засновницькими документами ТОВ, в статутному капіталі яких відсутня державна доля, може бути встановлений інший відсоток голосів учасників (представників учасників), за умови присутності яких загальні збори учасників вважаються повноважними (ст. 60 Закону № 1576).

Читайте повну версію статті "Ліквідація ТОВ за рішенням засновників: організаційні моменти" у відкритому доступі у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН №39. Також ви дізнаєтеся, яким має бути склад ліквідаційної комісії і про реєстраційних дії з припинення ТОВ.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини