Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Публічні закупівлі: ради для учасників

12 жовтня 2016, 17:42
206
0
Реклама

У закупівлях, як і у будь-якому іншому бізнесі, є свої тонкощі. Державні закупівлі були завжди непростими в частині проведення процедур, і, щоб дотримати усі нормативні приписи, вимагали високої кваліфікації і досвіду учасників. Але навіть досвідчені учасники іноді не могли виграти в процедурах державних закупівель.

Варто відмітити, що зараз участь в закупівлях стала легшим. Віднині через електронну систему ProZorro до участі в публічних тендерах мають доступ не лише "обрані" учасники - на сьогодні будь-який підприємець може приєднатися до цього процесу і почати заробляти. Крім того, учасники мають безперешкодний доступ не лише до інформації про тендери і можливість ознайомлення з тендерною документацією, але і, що головне, подавати online питання/вимоги/скарги замовникові тендеру відносно протиріч в тендерній документації або ж взагалі відносно наявності ознак дискримінаційних вимог з проханням до замовника надати пояснення або внести відповідні зміни в тендерну документацію.

Повну версію статті "Публічні закупівлі: ради для учасників" у відкритому доступі читайте в виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 41-42. Також ви дізнаєтеся, які перші кроки треба зробити до перемоги в електронних торгах, про переваги участі в електронних торгах, реєстрації на електронному торговому майданчику, тарифах для участі в тендері і аналітичному рахунку учасника, пошуку закупівлі, підписці на закупівлі, подачі тендерної пропозиції через Систему і про аукціон.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини