Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Посада мобілізованого працівника : чи можна прийняти іншу особу

26 жовтня 2016, 08:50
293
0
Реклама

На сьогодні законодавством про працю обмеження для працедавця відносно заміщення посади на період тимчасової відсутності основного працівника не встановлені.

Тому на місце працівника, покликаного на військову службу під час мобілізації, може бути прийнятий інший працівник з укладенням з ним термінового трудового договору на час перебування основного працівника у Збройних Силах України.

Нагадаємо, що ст. 23 КЗоТ передбачено, що трудовий договір може бути укладений на певний термін, встановлений за погодженням сторін.

Проте цією ж статтею встановлено, що терміновий трудовий договір полягає у випадках, коли трудові стосунки не можуть бути встановлені на невизначений термін. Про які випадки йде мова, дізнайтеся із статті "Посада мобілізованого працівника : чи можна прийняти іншу особу"яка доступна у відкритому доступі у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 43.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини