Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Давальницькі операції: облік відходів і аграрні схеми - тема номера видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 44

31 жовтня 2016, 09:15
312
0
Реклама

З урахуванням відходів виробництва зазвичай виникають проблеми у переробників давальницької сировини за ситуації, коли відходи не повертаються замовникові. На окрему увагу заслуговують операції з відходами замовника-нерезидента. Про них і розповість видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 44 у статті "Облік відходів виробництва в давальницьких операціях". Облік таких операцій на прикладах продемонстрований в статті "Облік відходів виробництва в давальницьких операціях: практичні ситуації".

Аграріям, що знаходяться на спеціальному режимі обкладення ПДВ, необхідно дотримувати ряд критеріїв. У зв'язку з цим у практиків нерідко виникає питання: чи можуть вони переробляти сировину на давальницьких умовах і вивозити його на експорт. На нього видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 44 відповіло в статті "Операції з давальницькою сировиною у аграріїв на спецрежимі ПДВ".

Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 44жовтень 2016. Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини