Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

"Хмарний" магазин, або Тонкощі інтернет-торгівлі - тема номера видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 45

7 листопада 2016, 09:15
279
0
Реклама

Популярність інтернет-торгівлі росте: адже цей спосіб продажів зручний і для торговців, і для покупців. В той же час правове забезпечення інтернет-продажів нерідко викликає питання, оскільки вони регламентуються рядом документів загального характеру. Про це і піде мова в статті "Інтернет-торгівля: правові аспекти" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 45.

Документи мають важливе значення для будь-якої торгівлі. Не є виключенням і інтернет-торгівля, в якій питання відносно документального супроводу виникають частіше. На деякі з них відповість стаття "Інтернет-торгівля: документальний супровід".

Порядок віддзеркалення в обліку продавця операцій з продажу товарів через інтернет-магазини має особливості. Адже в таких операціях нерідко виходить "розрив" між моментом відвантаження товару і його отриманням покупцем. У статті "Інтернет-торгівля: облік у продавця" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 45 розповість про те, як вести облік в таких ситуаціях.

Інтернет-магазини нерідко надають клієнтам послугу з розстрочки платежу за придбані товари. Покупцеві це вигідно, а магазин таким чином збільшує об'єм продажів за рахунок залучення додаткових клієнтів. Облік таких операцій має особливості, які розглянуті в статті "Інтернет-торгівля з розстрочкою платежу : особливості обліку".

Покупець має гарантовані державою права по поверненню товарів. У інтернет-торгівлі риски такого повернення зростають, оскільки покупець зазвичай не може фізично побачити і приміряти вибраний товар. У статті "Повернення товарів в інтернет-торгівлі" розглянуті особливості проведення операцій повернення товару в інтернет-торгівлі.

Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 45листопад 2016. Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини