Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Службовий "променад" за кордон: оформлення і облік - тема номера видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 46

14 листопада 2016, 09:15
227
0
Реклама

Загранкомандировка для працівника завжди бажана і ожидаема, навіть якщо роботи має відбутися багато. Більше, ніж для підготовки до звичайного відрядження по Україні, потрібно буде потрудитися і бухгалтерові. Які першочергові заходи слід провести і які нюанси при цьому врахувати, видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 46 розповість в статті "Готуємося до загранкомандировке".

Не дивлячись на те, що перелік витрат, що підлягають відшкодуванню при напрямі працівника у відрядження, визначений чинним законодавством, найбільше відрядних питань виникає саме при їх віддзеркаленні. Які нюанси слід врахувати працедавцеві, щоб не позбутися права на віддзеркалення витрат, а працівникові - на відшкодування, - дізнайтеся із статті "Витрати по загранкомандировке: відшкодування і підтвердження".

Витрати на проїзд є невід'ємною частиною будь-якого відрядження, в т. ч. і закордонною. У статті "Витрати на проїзд в загранкомандировке" читайте про особливості відшкодування працівникові таких витрат.

Стаття "Добові і витрати на проживання в загранкомандировке" розповість про розмір добових і про компенсацію витрат на проживання в загранкомандировке.

Після закінчення загранкомандировки працівник повинен відзвітувати про використання виданих йому грошових коштів. Якщо він витратив у відрядженні свої засоби, то бухгалтерія повинна провести з ним остаточний розрахунок на підставі наданого авансового звіту. У які терміни подається звіт, проводиться остаточний розрахунок, якій має бути валюта звіту і як розрахунки відбиваються в обліку підприємства, піде мова в статті "Звітуємо про загранкомандировке".

Автомобіль давно став виробничою необхідністю для підприємства. Не є виключенням і відрядження. Сьогодні ніщо не заважає підприємству направити свого працівника у відрядження не на громадському транспорті, а на автомобілі, який знаходиться, скажімо, у власності підприємства. Дізнайтеся із статті "Загранкомандировка на службовому автомобілі" які ж правові, податкові і облікові наслідки виникають при здійсненні автомобільних відряджень за кордон.

На жаль, від хвороби або нещасного випадку не застрахований ніхто. Така неприємність може статися з працівником і в загранкомандировке. Чи буде йому в цьому випадку оплачуватися час хвороби, чи має він право на відшкодування витрат у відрядженні під час хвороби і чи оплачується йому лікарняний? Про це видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 46 розповість в статті "Хвороба під час загранкомандировки".

Для загранкомандировки частенько використовується особистий автомобіль працівника. Наприклад, у відрядження на своєму автомобілі їде директор. Чи можна в цьому випадку відбити витрати на ГСМ, техобслуговування і інше? Про це - в статті "Загранкомандировка на особистому автомобілі".

Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 46листопад 2016. Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини