Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Новорічні подарунки працівникам і їх дітям від підприємства

28 листопада 2016, 14:30
281
0
Реклама

Ще в 2015 році ФСС по ВУТ перестав фінансувати придбання і видачу новорічних подарунків для дітей працівників страхувальників.

В той же час в Закон № 3356 внесена норма, по якій підприємствам пропонується самостійно займатися подарунками для дітей працівників (за умови внесення цієї норми в колективний договір).

Отже, якщо підприємство планує в поточному році придбавати і видавати подарунки дітям працівників, необхідно звернути увагу на наступні моменти:

• керівникові підприємства слід видати наказ про здійснення закупівлі і видачі новорічних подарунків дітям працівників, в якому прописуються усі необхідні вимоги і критерії;

• вік дитини визначений не трудовим законодавством, а Сімейним кодексом - це вік до 18 років. Тобто підприємство може самостійно встановити обмеження на вік дітей, яким видаватимуть подарунки.

Читайте повну версію статті "Новорічні подарунки працівникам і їх дітям від підприємства" у відкритому доступі у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 48. Також ви дізнаєтеся як налогооблагаются подарунки дітям працівників (НДФЛ, військовий збір і ЕСВ, податок на прибуток).

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини