Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Коли і смачно, і прибутково: ресторанне господарство - тема номера видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 51

19 грудня 2016, 10:49
267
0
Реклама

Ресторанне господарство - одно з небагатьох напрямів бізнесу, яке приносить прибуток у всі часи. Організація роботи закладу ресторанного господарства займає певний час, оскільки належить пройти не одну дозвільну процедуру. Про те, як це зробити, видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 51 розповість в статті "Організація роботи закладу ресторанного господарства".

Розрахунки в закладах ресторанного господарства мають специфіку, оскільки нерідко час оформлення замовлення і його виконання не співпадають. У статті "Організація розрахунків в закладах ресторанного господарства" розглянутий порядок організації розрахунків в таких закладах.

Бухгалтерський облік в закладах ресторанного господарства досить складний, оскільки такі заклади зазвичай продають покупні товари і продукцію власного виготовлення. Враховуючи ці обставини, в рекомендаційних документах для них передбачений особливий порядок ведення обліку, який не цілком узгоджується з національними стандартами, але проте застосовується на практиці. Про це і піде мова в статті "Бухгалтерський і податковий облік в закладах ресторанного господарства".

У діяльності закладів ресторанного господарства зустрічається ряд специфічних операцій, які відбиваються в обліку в особливому порядку. Деякі з них розглянуті в статті "Облік проблемних ситуацій в закладах ресторанного господарства".

З метою залучення клієнтів і отримання прибутку закладу ресторанного господарства надають особливі послуги. Їх облік зазвичай викликає питання, оскільки мають місце "нестандартні" операції. У статті "Облік особливих операцій в закладах ресторанного господарства" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 51 розглянуло найпоширеніші види таких послуг.

Традиційно хороший посуд є невід'ємною частиною успіху роботи закладу ресторанного господарства. Проте немає нічого вічного, і посуд не виключення - її, зокрема, можуть розбити. Причому як працівники, так і відвідувачі закладу. Тому про особливості обліку такої події читайте в статті "Посуд розбили: особливості обліку".

У всьому світі звичайною практикою є чайові. Причому у такий спосіб подякувати можна не лише офіціанта в ресторані, але і, приміром, покоївку готелю. Безперечно, така система є дуже непоганим важелем для стимулювання якості в роботі не лише закладу, але і самого працівника (у нашому випадку - офіціанта). Проте, як би привабливо не виглядали чайові відразу в кишені офіціанта, без сплати податків, стаття "Чайові в ресторані: особливості обліку" розповість про законні особливості обліку чайових.

Перевірки контролюючих органів приносять дискомфорт, а у закладів ресторанного господарства цей ефект посилюється, оскільки вони зобов'язані дотримувати багато різноманітних вимог. У статті "Заклади ресторанного господарства : особливості перевірок" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 51 зупиниться на особливостях проведення таких перевірок.

Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 51грудень 2016. Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини