Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Офіційна заява компанії ЛИГА:ЗАКОН

12 жовтня 2017, 15:45
261
0
Реклама

Шановні представники бізнесу в Україні, клієнти і партнери!

Останні декілька днів з різних сторін поступають відомості про підвищену киберугрозе (можливо, за типом Petya, WannaCry або інші), приуроченій до прийдешнього національного свята 14 жовтня - Дня захисника України. Зокрема, сьогодні обнародувано попередження СБУ про плановану кибератаке на великі держструктури і приватні компанії. Раніше Киберполиция України повідомляла, що вірусні атаки на комп'ютерні мережі відбувалися безпосередньо напередодні або в день великих державних свят. Як відомо, найбільша вірусна атака в Україні, здійснена напередодні Дня Конституції, робилася з використанням широко поширеного офлайнового програмного забезпечення, встановленого на комп'ютерах видалених користувачів.

Компанія ЛИГА:ЗАКОН з великою повагою, увагою і турботою відноситься до безпеки своїх клієнтів і партнерів. Ми вживаємо усі необхідні і можливі заходи для захисту від втручання в роботу наших комп'ютерних систем і продуктів - від використання сучасних антивірусних засобів до суворих правил захисту зовнішнього периметра наших внутрішніх обчислювальних мереж.

Ми також з усією відповідальністю усвідомлюємо, що наші офлайновые продукти, разом з ПО інших виробників, також можуть розглядатися хакерами як потенційні інструменти для здійснення кибератак.

У зв'язку з цим ЛИГА:ЗАКОН прийняла рішення у святкові дні (13 - 16 жовтня) перейти в режим строгої ИТ-безпеки і здійснити ряд важливих профілактичних заходів.

В цей час в компанії будуть відключені сервера, працюючі на платформі OS Windows, включаючи сервер оновлень для правових пошукових систем ЛИГА:ЗАКОН і системи аналізу судових рішень VERDICTUM. Крім того, впродовж цих 4 діб компанія ЛИГА:ЗАКОН не здійснюватиме ніяких електронних розсилок зі своїх електронних адрес.

Ми дуже рекомендуємо кожній компанії, держпідприємству і органам влади, а також клієнтам наших офлайновых продуктів з 13 по 16 жовтня:

· відключити від електроживлення свої Windows- сервера і робочі станції;

· виключити на 100 % використання прикладного програмного забезпечення будь-якого виробника, встановленого локально на серверах і локальних комп'ютерах;

· у разі невідключення комп'ютерів не оновлювати, не викачувати і не встановлювати прикладне ПО, працююче під операційною системою Windows;

· не відкривати електронні листи з вкладеними файлами, навіть від відомих виробників.

Розуміючи, що тисячам наших клієнтів і у святкові дні може знадобитися доступ і робота з інформаційно-правовими продуктами, компанія ЛИГА:ЗАКОН настійно рекомендує використовувати виключно хмарні продукти, особливо в періоди підвищених ризиків кибератак, що приурочуються ворогами України до наших національних свят.

Тим клієнтам і партнерам, які є користувачами тільки офлайновых продуктів ЛИГА:ЗАКОН, ми надаємо у безкоштовне тестове користування наші ХМАРНІ рішення. Заразом ви зможете оцінити переваги використання цих веб-аналогів.

Як відомо, хмарні рішення є безпечними і не можуть бути використані у вірусних атаках, оскільки під час їх використання програмне забезпечення не викачується і не встановлюється на комп'ютери користувачів.

Якщо ви є діючим абонентом будь-яких офлайн-продуктов ЛИГА:ЗАКОН, то, починаючи з теперішнього моменту і до кінця жовтня, ми надаємо вам можливість безкоштовного і безпечного використання хмарних продуктів, розташованих на хмарній Платформі LZ :

- найповнішої правової хмарної системи ГРАНД ЛИГА:ЗАКОН, що включає електронні видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і ЮРИСТ&ЗАКОН;

- хмарної системи аналізу судових рішень VERDICTUM;

- хмарного сервісу для подачі звітності і реєстрації податкових накладних REPORT від ЛИГА:ЗАКОН, що включає аналітику, довідники, підказки і алгоритми заповнення.

Як відомо, хмарні рішення є безпечними і не можуть бути використані у вірусних атаках, оскільки під час їх використання програмне забезпечення не викачується і не встановлюється на комп'ютери користувачів.

Якщо Ви бажаєте скористатися хмарними продуктами ЛИГА:ЗАКОН - замовте тестовий доступ перейшовши по посиланню.

Крім того, компанія ЛИГА:ЗАКОН через кабінет користувача повідомлятиме про вироблювані з офіційної адреси имейл-рассылках, що зміцнить вашу безпеку від потенційних фишинговых вірусних атак.

Шановні клієнти і партнери! Ми дуже вдячні вам за те, що багато років вибираєте для своєї роботи і безпеки продукти ЛИГА:ЗАКОН, і завіряємо, що ми з високою мірою турботи, професійній і соціальній відповідальності підходимо до виробництва, супроводу своїх продуктів і сервісів. У своїй місії і за нашим глибоким переконанням компанія ЛИГА:ЗАКОН працює для розвитку бізнесу в Україні, вважаючи його головним драйвером розвитку країни.

Від щирого серця ЛИГА:ЗАКОН поздоровляє усіх зі святом Дня захисника України, що настає, і бажає кожному з вас і нашій країні заслуженого розвитку і гідного рівня захищеності.

Компанія ЛИГА:ЗАКОН

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини