Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

На страхувальників чекає єдина форма звітності й оновлене Положення про комісію підприємства по соцстрахуванню

26 жовтня 2017, 12:25
220
1
Реклама

Нормативно-правові та розпорядчі акти Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України й Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності діють до затвердження відповідних рішень новоутвореним Фондом соціального страхування України (далі - ФССУ).

Тож страхувальники подають до ФССУ Звіт по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затверджений постановою правління ФСС з ТВП від 18.01.2011 р. № 4, та Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до ФСС від НВ, затверджений постановою правління ФСС від НВ від 30.11.2010 р. № 31.

Для приведення нормативних актів ФССУ у відповідність до вимог чинного законодавства виконавчою дирекцією цього Фонду здійснюється розроблення єдиної форми звітності страхувальників по коштах Фонду, запровадження якої надасть можливість зменшити навантаження на роботодавців, зокрема шляхом зменшення кола осіб, які подають звітність до Фонду, і можливість її подання страхувальниками в електронному вигляді.

Щодо Порядку фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління ФСС з ТВП від 22.12.2010 р. № 26, то він буде приведений у відповідність до Закону № 1105 у зв'язку з утворенням ФССУ та прийнятий правлінням ФССУ після погодження з Державною регуляторною службою України.

Також наразі розробляється нове Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, що має на меті приведення у відповідність до норм діючого законодавства порядку роботи комісій (уповноважених) із соціального страхування. Оновлене Положення збереже більшість норм, які регулюють роботу комісії (уповноваженого) із соціального страхування на підприємстві, в установі, організації, які передбачені наразі. Також у Положенні враховуватимуться зміни найменування страховика на ФССУ та його робочих органів.

Про це проінформував ФССУ в листі від 12.10.2017 р. № 2.4-38-803.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини