Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Заповнюємо повідомлення про прийняття на роботу, якщо особа відмовилася від реєстраційного номера

14 листопада 2017, 12:45
305
0
Реклама

Власники підприємств (установ, організацій тощо) подають до контролюючих органів повідомлення про прийняття працівника на роботу, у якому, зокрема зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта працівника. Це передбачає постанова КМУ «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» від 17.06.2015 р. № 413 (далі - Постанова № 413).

У зв'язку із запровадженням Державною міграційною службою України із січня 2016 року паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (у формі картки) під час заповнення платником повідомлення про прийняття на роботу для фізособи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків й офіційно повідомила про це відповідний контролюючий орган і має відмітку в паспорті, у реквізиті «Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта працівника» може бути зазначено інформацію про номер паспорта громадянина, який складається з 9 цифр.

На цей момент звертає увагу ДФС в ІПК від 04.11.2017 р. № 2516/Д/99-99-08-02-01-14/ІПК.

Водночас облік фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру за прізвищем, ім'ям, по батькові та серією і номером паспорта без використання реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини