Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

"Інтерактивна бухгалтерія" - електронний журнал для комплексного вирішення бізнес-питань

14 листопада 2017, 13:30
1481
0
Реклама

Від внесення змін до Трудового кодексу до заповнення податкової накладної - ці зміни від А до Я необхідно знати кожному учаснику бізнесу, щоб упевнено орієнтуватися в постійно мінливому правовому полі. Головне - отримувати інформацію з достовірного джерела. ЛІГА:ЗАКОН пропонує комплексне рішення для підприємства - професійне видання "Інтерактивна бухгалтерія". Електронний журнал стане помічником для директора, фінансиста, бухгалтера, аудитора та HR-менеджера. Це єдине в Україні електронне видання, яке виходить щодня!

"Інтерактивна бухгалтерія" - більше ніж журнал

"Інтерактивна бухгалтерія" дає більше, а не просто новини. Передплатники отримують доступ до аналітики, нормативно-правової інформації та можуть звернутися за підтримкою до фахівців. Їм для роботи доступні сучасні сервіси від ЛІГА:ЗАКОН. Наприклад, хмарний сервіс REPORT для подання звітності до всіх держорганів.

"Інтерактивна бухгалтерія" - це:

- актуальні новини;

- аналітичні матеріали - повний доступ до всієї аналітики за весь час;

- нормативно-правова інформація: закони, кодекси, постанови, роз'яснення, судові рішення з коментарями експертів редакції;

- довідники, бланки, форми, зразки договорів;

- цілодобові онлайн-консультації та особистий асистент - компетентні персональні відповіді на професійні питання;

- зручні різноманітні сервіси для роботи з інформацією;

- програма для підготовки та подання звітності до контролюючих органів - REPORT;

- вебінари на "гарячі" теми.

Разом вигідніше!

До старту передплатної кампанії на видання розроблено спеціальні умови. Ви можете вибрати один із двох тарифів - СТАНДАРТ за 199 грн/міс. або ПРЕМІУМ + REPORT за 299 грн/міс. Вони відрізняються між собою набором послуг.

Довідатися більше інформації й БЕЗКОШТОВНО протестувати продукт протягом 72 годин можна за посиланням http://www.interbuh.com.ua/ua/?utm_source=buh.ligazakon&utm_medium=post&utm_campaign=Interbuh-rich-autumn0711

Подарунки для всіх передплатників

Крім того, ЛІГА:ЗАКОН дарує передплатникам спеціальні подарунки. Серед усіх, хто придбає "Інтерактивну бухгалтерію" на 6 і 12 місяців 2018 року, розігруватимуться призи.

Результати розіграшу публікуватимуться на сторінці видання в Facebook щоп'ятниці.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини