Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Меблі на замовлення: яку номенклатуру зазначати в податковій накладній

17 листопада 2017, 12:00
646
0
Реклама

Реквізит податкової накладної «Номенклатура товарів/послуг продавця», який віднесено до складу обов'язкових, має відповідати формулюванню в первинних документах і не повинен містити інших даних.

Приміром, підприємство згідно з договором виконує комплекс робіт із виготовлення, постачання та встановлення комплектів меблів, устаткування й інвентарю для замовника.

Невід'ємною частиною договору є специфікація (додаток 1 до вказаного договору). У специфікації визначені назва, кількість, ціна меблів, устаткування, інвентарю, які постачаються, та зазначається вартість послуг із їх транспортування, тобто товари, які постачаються, та надані послуги, виражені кількісно, мають одиницю виміру, їх можна порахувати.

Отже, у разі постачання меблів та проведення робіт щодо їх установлення, у податковій накладній повинні відображатися показники щодо обсягів постачання меблів і послуги щодо їх встановлення. При цьому в графі 2 податкової накладної необхідно зазначити номенклатуру товарів і послуг щодо проведених робіт згідно зі специфікацією до договору у відповідності з первинними документами, якими супроводжується така операція, а в графах 3.1 і 3.3 податкової накладної вказати коди товарів згідно з УКТ ЗЕД і коди послуг згідно з ДКПП.

Таке роз'яснення надала ДФСУ в ІПК від 26.10.2017 р. № 2391/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

Надійний сервіс для підготовки та подання звітності REPORT від ЛІГА:ЗАКОН - без установки та оновлень, з актуальними формами та підказками. Допомагає просто й швидко формувати та подавати звіти, реєструвати податкові накладні. Персональний консультант допоможе працювати в сервісі. Одна ліцензія дійсна для п'яти підприємств, працює 24/7.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини